zwiedzajmy.pl Polska  
WYSZUKAJ W SERWISIE

strona główna
nowości w serwisie
informacje drogowe
parki narodowe
serwis narciarski
galerie zdjęć
rozrywka - sudoku
słownik turystyczny
W serwisie

Tutaj znajdziecie zawsze aktualne informacje o nowościach w serwisie

 

- 19.10.2009 - nasi stali Czytelnicy zauważyli z pewnością, że w serwisie zaczęły się pojawiać bloki reklamowe. Od swojego powstania portal działał metodą non-profit i staraliśmy się konsekwentnie unikać komercjalizacji serwisu dbając przede wszystkim o jak najwyższy poziom merytoryczny. Znaleźliśmy się jednak w punkcie, w którym dalszy rozwój portalu wymaga coraz poważniejszych nakładów finansowych i niezbędne jest zewnętrzne pozyskanie tych środków - możliwości finansowania własnego przy rosnących kosztach wyczerpują się po prostu bardzo szybko. Dlatego też zdecydowaliśmy się na umieszczenie w serwisie bloków reklamowych, które jednak będziemy się starali dobierać w taki sposób, żeby nie obniżały jakości serwisu, promowały naprawdę ciekawe rozwiązania i niosły wartości edukacyjne - stąd jako pierwsze zamieszczone zostały oferty wydawnictw promujących ekologiczne i ekonomiczne elektroniczne wydania prasy i książek. Z pierwszych reakcji Czytelników wnioskujemy, że pomysł jest trafiony i wierzymy, że audiobooki zagoszczą u nas na dłużej. Zachęcamy Państwa do korzystania z tej oferty, dzięki temu także nasz serwis będzie mógł się szybciej rozwijać i proponować Wam, drodzy Czytelnicy, coraz więcej interesujących treści.
- 02.02.2009 - na prośbę czytelników dodaliśmy nowy dział do naszego serwisu - "pliki do pobrania". Znajdziecie tutaj już dziś tapety z kalendarzem na każdy miesiąc, buttony promocyjne, a w przyszłoście wiele innych ciekawych prezentacji, filmików itd.
- 28.08.2008 - wakacje skończą się lada dzień, czas pomyśleć o kolejnych - przecież już niedługo zaczną kusić zaśnieżone stoki! Żeby ułatwić naszym czytelnikom poszukiwania dogodnego miejsca na zimowy wypoczynek przygotowaliśmy SERWIS NARCIARSKI, w którym znajdziecie garść najważniejszych informacji - gdzie, co i jak jest przygotowane. Przy opisach większości wyciagów umieszczono linki do ich macierzystych stron www, zdjęcia i mapy tras oraz lokalizacje GPS. W dniu dzisiejszym uruchomione zostały informacje o województwie małopolskim, kolejne województwa dodawane będą już wkrótce!
- 14.08.2008 - w odpowiedzi na liczne sugestie czytelników udostępniliśmy Państwu FORUM DYSKUSYJNE (klawisz w menu bocznym na głównej stronie). Zachęcamy do aktywnego korzystania z tego narzędzia - podzielcie się swoimi opiniami, sprawdźcie co myślą inni. Tylko od Was zależy jak dynamicznie rozwijała się będzie ta część serwisu!
- 05.08.2008 - dodaliśmy nowy dział - rozrywka-sudoku - specjalnie dla miłośników gier logicznych. Życzymy udanej zabawy, powodzenia :)
- 09.07.2008 - dzisiaj uruchomiliśmy kolejny formularz online umożliwiający dokonywanie wpisów do KATALOGU NOCLEGÓW. Zapraszamy właścicieli i zarządzających hotelami, pensjonatami, schroniskami turystycznymi, kwaterami prywatnymi i agroturystycznymi do umieszczania swoich zgłoszeń - podstawowe informacje o obiekcie zamieścić można całkowicie bezpłatnie. Więcej szczegółów i formularz znajdziecie wybierając klawisz WPIS DO BAZY NOCLEGÓW.
- 10.06.2008 - uruchomiliśmy kolejny dział w naszym serwisie - parki narodowe. Znaleźć tutaj można mapę, dzięki której najłatwiej zorientujecie się gdzie są zlokalizowane oraz szczegółowe opisy parków - na razie trzech pierwszych, ale ta lista będzie się w bardzo szybkim tempie wydłużała.
- 07.06.2008 - dziś odwiedzający naszą stronę goście po raz pierwszy zobaczyć mogli skyscraper reklamowy - jak na pewno zauważyliście ożywia on serwis i promuje wybrane działy portalu - w tej chwili zachęca do oglądania galerii zdjęć, które są najlepszym uzupełnieniem opisów.
- 06.05.2008 - liczba zamieszczonych w serwisie opisów miast, gmin i powiatów przekroczyła już 150! Rozpoczęliśmy prace przy wymianie map poszczególnych województw na bardziej szczegółowe - dzięki temu jeszcze łatwiej będzie czytelnikom precyzyjnie zlokalizować opisywane miejscowości .
- 23.04.2008 - uruchomiliśmy kolejny komponent uatrakcyjniający serwis - kalendarz wydarzeń. Od tej chwili można będzie przeszukiwać naszą bazę wydarzeń poprzez wybór konkretnego dnia, całego tygodnia albo interesującego nas miesiąca. Z kalendarza można korzystać z poziomu strony głównej serwisu, lub poprzez zakładkę "polecane wydarzenia". Zapraszamy organizatorów imprez i urzędy miast, gmin i powiatów do kontaktu z naszą redakcją i zgłaszania nam najciekawszych wydarzeń - pomożemy Wam je wypromować!
- 27.03.2008 - w serwisie pojawiły się nowe komponenty - informacje drogowe w menu głównym (znaleźć tam można porady, informacje o fotoradarach, robotach drogowych itd.), informacje o najpopularniejszych oraz ostatnio dopisanych do serwisu artykułach. W bazie umieszczono już opisy ponad 100 miast, gmin i powiatów.
- 21.03.2008 - Wszystkim Państwu życzymy spokojnych i wesołych Świąt Wielkanocnych. Niech ten czas refleksji i odpoczynku wszystkim Państwu przysporzy nowych sił i pomoże z jeszcze większym optymizmem spojrzeć w nadchodzące dni i miesiące. Mamy nadzieję, że będziemy się często sptykali w naszym serwisie i dołożymy wszelkich starań, żeby wizyty u nas sprawiały wszytkim Państwu największą przyjemność i dostarczały kompletu niezbędnych informacji - czego i sobie i Państwu życzymy - redakcja ZWIEDZAJMY.PL.
- 06.03.2008 - do portalu dodano dwa nowe komponenty - wyszukiwarkę kontekstową ułatwiającą odnajdywanie poszukiwanych przez Państwa treści oraz planer podróży, dzięki któremu najłatwiej wyznaczyć można optymalną trasę przejazdu pomiędzy zadanymi punktami (komponent oparty na mapach dostarczanych przez MAP24). W tej chwili zamieszczono w serwisie opisy już ponad 60 miast i gmin.
- 26.02.2008 - w bazie uzupełniono już informacje o 40 miastach i gminach, dodano galerie zdjęć i podziękowania dla współpracujących z nami Urzędów. Cieszy nas rosnąca w wielkim tempie ilość otrzymywanych materiałów. Już za kilka miesięcy zwiedzajmy.pl będzie najpełniejszym informatorem turystycznym w Polsce! Odwiedzajcie nas regularnie - zapraszamy! 
- 09.02.2008 - trwa dopisywanie informacji turystycznych, na razie umieszczono 22 miasta, głównie z województw Śląskiego, Małopolskiego, Łódzkiego i Opolskiego. Baza będzie się powiększała codziennie o nowe miejscowości, notki o uzupełnieniu kolejnych miast i województw znajdziecie zawsze w tej zakładce. 
- 01.02.2008 - testowanie zakończone, rozpoczynamy uzupełnianie bazy. 
 
WYZNACZ TRASĘ Z


 
galeria
CZY WIESZ, ŻE...

10 kilometrów od Wałcza, między wsią Strączno, a Rutwicą (woj. zachodniopomorskie) znajduje się odcinek drogi zwany przez miejscowych ?magiczną? lub ?magnetyczną? górką. Jest to niepozorne, pokryte postrzępionym asfaltem wzniesienie, na którym przedmioty zachowują się wbrew prawom fizyki - zamiast staczać się w dół samodzielnie wędrują pod górę. Podobne właściwości wykazuje fragment drogi na Górze Żar (woj. śląskie).

|| podziękowania i patronaty || redakcja serwisu || regulamin serwisu || PLIKI COOKIES ||
 
 
©2008 zwiedzajmy.pl
copyright GRUPA 2G - wszystkie prawa zastrzezone